Mokiniams

Mokinių elgesio taisyklės
Poveikio priemonių ir jų taikymo netinkamai besielgiantiems mokiniams tvarka

Mokinių sąsiuvinių tvarkos reikalavimai (PDF formatu)
Mokinių sąsiuvinių tvarkos reikalavimai (MS Word formatu)

Vaikų linija

Tai Tau skirta psichologinės pagalbos tarnyba. Tu gali kreiptis į Vaikų liniją dėl įvairių Tau iškilusių sunkumų ir rūpesčių. Kai nesutari su draugais, kai susipyksti su tėvais ar mokytojais, kai kyla sunkumų moksluose, kai jautiesi vienišas ar nemylimas, kai tau liūdna, sunku ir norisi su kuo nors pasikalbėti, kai nežinai kaip pasielgti ir norisi pasitarti – Vaikų linija laukia Tavo skambučių ir laiškų.
Į Vaikų liniją Tu gali kreiptis telefonu, laiškais ir internetu.
Klausučio šalis – tai interneto svetainė, skirta visiems vaikams ir paaugliams, norintiems pasitarti apie savo sunkumus. Norėdamas parašyti, turėsi užsiregistruoti svetainėje www.vaikulinija.lt.
Telefonas 8-800-11111, kuriuo Tu gali paskambinti, yra nemokamas. Į Vaikų liniją galima paskambinti nuo 11 iki 21 val. iš fiksuoto ryšio telefonų, iš taksofonų ir mobiliųjų telefonų (iš visų operatorių).
Tu gali parašyti laišką iš bet kurios Lietuvos vietos.
Bendraujant laiškais reikia nurodyti adresą, kuriuo būtų galima atsakyti.

“Vaikų paštas“
Vytauto g. 15
LT – 08118 Vilnius

Vaikų linija yra anonimiška – paskambinus ar parašius į Vaikų liniją, Tau nebūtina prisistatyti, ir konfidenciali – tai, ką papasakosi, neišeis už tarnybos ribų – tai reiškia, kad niekas kitas nesužinos, apie ką Tu kalbėjai ar parašei.

Draugo laiškai

Kartais apie savo sunkumus parašyti yra lengviau negu apie juos kalbėti. Tuomet registruokis programoje “Draugo laiškai” ir parašyk laišką “Jaunimo linijos” savanoriui. “Draugo laiškai“ – tai programa skirta visiems, kam šiuo metu yra sunku, kas nori pasidalinti savo mintimis ir išgyvenimais.
http://www.jppc.lt/draugas

Mokykloje veikiantis pagalbos elektroninis paštas
pagalba.tau@gmail.com

Rašyk!