Autobusų tvarkaraštis

 

PASVALIO LĖVENS PAGRINDINĖS MOKYKLOS USTUKIŲ PAGRINDINIO UGDYMO SKYRIAUS MOKINIŲ PAVEŽĖJIMO GELTONUOJU AUTOBUSU MARŠRUTAI

Pirmadienio – penktadienio grafikas nuo 2018 m. rugsėjo 4 d.

Eil. Nr. Mokyklos autobuso maršruto pavadinimas Važiavimo kryptis Mokinių įlaipinimo (išlaipinimo) stotelių pavadinimai Laikas
1. I Rytinis maršrutas Į mokyklą Vileišių k. 6.45
Puodžiai 6.55
Tetirvinai 7.05
Pervalkai 7.15
Ustukiai (mokykla) 7.20
Eil. Nr. Mokyklos autobuso maršruto pavadinimas Važiavimo kryptis Mokinių įlaipinimo (išlaipinimo) stotelių pavadinimai Laikas
2. II Rytinis maršrutas Į mokyklą Pasvalio autobusų stotis 7.30
Taikos g. “Iki“ automobilių stovėjimo aikštelė 7.35
Aukštikalniai 7.40
Ustukiai (mokykla) 7.45
3. III Rytinis maršrutas Į mokyklą Šimoniai 7.50
Svirpliškis 7.50
Ustukiai (mokykla) 8.00
Eil. Nr. Mokyklos autobuso maršruto pavadinimas Važiavimo kryptis Mokinių įlaipinimo (išlaipinimo) stotelių pavadinimai Laikas
4.

 

I maršrutas

Po 5 pamokų

12.45 val.

Iš mokyklos

 

Šimoniai 12.00
Vileišių k. 12.30
Ustukiai (mokykla) 12.50
Aukštikalniai 13.00
Taikos g. “Iki“ automobilių stovėjimo aikštelė 13.07
Brazdygalė 13.20
Ustukiai (mokykla) 13.35
5. II maršrutas

Po 6 pamokų 13.40 val.

Iš mokyklos

 

 

Ustukiai (mokykla)

 

13.40

Taikos g. “Iki“ automobilių stovėjimo aikštelė 13.55
Pervalkai 14.10
Tetirvinai 14.20
Puodžiai 14.25
Ustukiai (mokykla) 14.40
6. III maršrutas

Po 7 pamokų

14.35 val.

Ustukiai (mokykla) 14.45
Svirpliškis 14.50
Šimoniai 14.55
Mediniai 15.05
Pasvalys 15.10
Pervalkai 15.20
Puodžiai 15.30
Žilpamūšis 15.45
Vileišių k. 15.45
Ustukiai (mokykla) 16.20
Reklama