Autobusų tvarkaraštis

PASVALIO LĖVENS PAGRINDINĖS MOKYKLOS USTUKIŲ PAGRINDINIO UGDYMO SKYRIAUS MOKINIŲ PAVEŽĖJIMO GELTONUOJU AUTOBUSU MARŠRUTAI

Pirmadienio – penktadienio grafikas nuo 2018 m. rugsėjo 4 d.

Eil. Nr. Mokyklos autobuso maršruto pavadinimas Važiavimo kryptis Mokinių įlaipinimo (išlaipinimo) stotelių pavadinimai Laikas
1. I Rytinis maršrutas Į mokyklą Brazdygalės k. 7.00
Panevėžio g. parduotuvė„Toma 7.05
Pasvalio autobusų stotis 7.10
Taikos g.mašinų st.aikštelė„IKI 7.12
Stoties g. 7.15
Aukštikalniai 7.20
Ustukiai  (mokykla) 7.25
Eil. Nr. Mokyklos autobuso maršruto pavadinimas Važiavimo kryptis Mokinių įlaipinimo (išlaipinimo) stotelių pavadinimai Laikas
2. II  Rytinis maršrutas Į mokyklą Šimoniai 7.30
Svirpliškis 7.35
Ustukiai  (mokykla) 7.40
3. III  Rytinis maršrutas       Į mokyklą Puodžiai 7.45
Tetervinai 7.50
Pervalkai 7.55
Ustukiai (mokykla) 8.00
Eil. Nr. Mokyklos autobuso maršruto pavadinimas Važiavimo kryptis Mokinių įlaipinimo (išlaipinimo) stotelių pavadinimai Laikas
4.

 

I maršrutas

Po 5 pamokų

12.45 val.

Iš mokyklos

 

Šimoniai 12.00
Ustukiai  (mokykla) 12.50
Aukštikalniai 13.00
Stoties g. 13.05
Pasvalio autobusų stotis 13.10
Taikos g.mašinų st.aikštelė„IKI 13.12
Ustukiai  (mokykla) 13.25
Pervalkai 13.30
Tetervinai 13.40
Ustukiai (mokykla) 13.45

 

5. Lėvens mokyklos gelt. Autobusas

Po 6 pamokų

Iš mokyklos

 

 

Į Pasvalį

 

13.46

 

6. II maršrutas

Po 7 pamokų

14.35 val.

  Ustukiai  (mokykla) 14.35
Svirpliškis 14.40
Šimoniai 14.43
Mediniai 14.46
Pervalkai 14.50
Puodžiai 15.00
Žilpamūšis 15.05
Vileišių k. 15.10
Ustukiai  (mokykla) 15.35
Reklama